Шаблоны Joomla Joomla

 

Громадяни Чехії зібрали кошти для допомоги сім’ям з Тячівщини, що втратили годувальників внаслідок військового конфлікту на сході держави. Представники благодійного фонду відвідали ці родини і відповідно до потреб, надали матеріальну допомогу.

Для найменш забезпечених було вирішено проблему з опаленням. Зокрема, машину дров вартістю 4200 гривень закупили дружині загиблого під Станицею Луганською військового 128 бригади з Буштина Павла Дурунди, Мар’яні. Вона була приємно вражена увагою і турботою, адже після загибелі чоловіка залишилась наодинці з проблемами. Як розповіла жінка, поки жодної компенсації від держави вона не отримала, і місцева влада теж тримається осторонь. Зараз же принаймні одну її проблему вирішено, і дбати про паливо на зиму вдові вже не доведеться.

Навідали доброчинці й сім’ю іншого трагічно загиблого буштинця – добровольця Правого Сектору Віталія Бертолона. Для них було сплачено 1300 грн. за газ.

Title1 Title2 Title3

 

Крім цього, продуктові набори від благодійного фонду ім.О.Хіри директор фонду Іван Фіцай передав батькові військовослужбовця 128 бригади з Тячева Романа Козичка Івану.

Не забули й про родину волонтера і патріота Михайла Половка з Тересви, який неодноразово возив допомогу військовим на передову та ремонтував техніку для бійців. 2 вересня 2015 року він відійшов у вічність. У нього залишилось четверо дітей. Тож і цій родині було передано продукти харчування від благодійного фонду.