Шаблоны Joomla Joomla

Нещодавно у смт. Дубове відбувся щорічний літній Ораторій під опікою отців та сестер Воплоченого Слова, за сприянням Благодійного фонду ім. Олександра Хіри. Вже 8 рік поспіль як Ораторій відкриває для дітей двері до нових цілей, досягнень, до радості, перемог і в той же час боротьби.

 

Цього року Ораторій розпочався 6 червня і закінчився 23 червня. Кожного дня для дітей день розпочинався з молитви, яку в особливий спосіб присвячували молитві за мир, за тих хто на війні, і за тих хто терпить наслідки війни.

Цьогорічною темою ми обрали «Віра- ключ до неба», на протязі 2-х тижнів ми розглядали теми шести правд віри, намагаючись засіяти зернини віри у серцях дітей. Дні були наповнені іграми, гуртками, молитвою, змаганнями, науками, підвечірком. Все це допомагало нам відкривати і допомагати розвивати нові можливості дітей. На протязі 2-х тижнів ми мали гуртки: кулінарії, орігамі, шиття, малювання, плетіння стрічками, танці.

Title1 Title2 Title3

Всякий час був цінним для дітей, адже за кожну гру, гурток, добрий ентузіазм, активність діти здобували бали, за які отримували свою нагороду. За найвищі бали - головним подарунком була подорож до м. Івано-Франківськ, де на них чекали: кінотеатр 3D, прогулянка по місті, парк із атракціонами, піцерія та багато інших цікавинок. Все це надихало дітей до активної участі, адже кожний хотів скористатися чудовою подорожжю.

Час Ораторію, був цінним не тільки для дітей, але для багатьох людей. Адже це дало змогу бути щедрим до потреб ближнього. Було вражаючим бачити коли подвір’я парафії було переповнене більше як 110 дітьми, коли сміх лунав по всіх навколишніх вулицях, і не тільки сміх, але й молитва, яку чули всі ті, які були неподалік.

Весь цей час нагадує нам про важливість бути з дітьми, з молоддю, вміти приділяти їм час, вміти грати, сміятися, молитися і підтримувати їх. Дякуємо Богові за ці прекрасні канікули для дітей, за те, що стали маленькими інструментами у руках вправного Майстра, який прекрасно вміє здійснити мрії і задуми кожного.

с. М. Владичиця

Title1 Title2 Title3