Шаблоны Joomla Joomla

В смт. Усть-Чорна знаходиться будинок для престарілих "Надія". Ініціатором його зародження та організатором його діяльності був о. Петро Креніцкий, який бачив потребу створити для людей похилого віку місце їхнього достойного проживання.

Title1

Будинок почав функціонувати в 2004 році, і є першим та єдиним будинком такого типу в Тячівському районі. Мета створення будинку - забезпечення соціального захисту осіб похілого віку, що потрапили в складні життєві обставини та потребують сторонньої допомоги.

Будинок розрахований для постійного проживання 20 осіб похилого віку, які не мають близьких осіб щоб їх доглядали. 

У ньому будується атмосфера спільної єдиної великої  родини, в якій кожний мешканець є невід’ємним членом сім'ї.

Різні люди потрапляють в будинок з різними життєвими історіями, але ми робимо все для того, щоб люди  у нас відчували себе потрібними, та щоб їхня старість була жита в оточені спільноти приятелів, без сліз а навпаки по мірі можливостей в радості та спокою.

 

Title1 Title2 Title3

 

Мешканцям  будинку забезпечується проживання, харчування, одяг, медичне обслуговування, особистий догляд осіб. Про їхнє щоденне життя піклуются вісім працівніків, які з відповідальністю виконують послуги стареньким.

Своїм інтересом та спільною розмовою їх підкріпляють, а також себе збагачують гарними моментами, які в їхніх серцях залишаться надовго.

Також незабуваючи ні на їхні духовні потреби, старенькі регулярно зустрічаються спільно на молитвах.

Завідуюча будинку, с. Святослава ССНДМ  при подальших обов'язках, з любовю та самовідданістю виконує, через своє служиння людям похилого віку, велику місію.

Виходячи з потреби, прагнемо і плануємо в найближчому майбутньому покращити та розширити можливості будинку, наскільки бажаємо щоб старість не була для потребуючих людей сумним життям.

 

Title1 Title2 Title3

 

Від імені наших жителів, яки вдячно приймуть ваше відвідання, Вас щиро запрошуємо до будинку милосердя.